Please, note that this website uses cookies. If you agree, press “I agree” and continue viewing. For more information about cookies and how to disable them, press here.

news, promotions, articles

Dėmesį traukianti reklama Kaune: „2go“ lauko ekranų tinklas
„2go“ lauko ekranai Vilniuje: dinamiškos drobės reklamai sostinėje
Reklaminiai klipai su „2go“: dėmesys ir galimybė išsiskirti

Kokybiški ir profesionaliai sukurti reklaminiai klipai lauko ekranuose – tai įrankis, padedantis kurti ryšį su auditorija ir laimėti jos dėmesį. Profesionalumas, atvirumas naujoms idėjoms, kūrybiškumas ir, žinoma, kokybė – tai „2go“ reklaminių klipų kūrimas.

„2go“ lauko ekranų tinklas – aukščiausia kokybė, optimalios sąlygos reklamai ir pasitikėjimas

Lauko ekranai – tai galingas reklamos įrankis, padedantis efektyviai pasiekti vartotoją ir kurti paveikią reklamos žinutę. „2go“ lauko ekranų tinklas – tai aukščiausios kokybės LED lauko ekranai Lietuvoje. Įvairiuose Lietuvos miestuose ir Latvijos sostinėje Rygoje siūlomi lauko ekranai užtikrina matomumą ir didelę auditoriją. Tai net daugiau nei 18 milijonų kontaktų per vieną savaitę!

Žiemos akcija reklamos transliacijoms „2go“ lauko ekranų tinkle

Lauko ekranų tinklas „2go“ skelbia žiemos akciją – net iki 85% nuolaidos reklamos transliacijoms lauko ekranuose. Nepraleiskite progos pasinaudoti nuolaidomis ir transliuoti reklamą už itin patrauklią kainą!

Naujas lauko ekranas Vilniuje „Spaudos rūmai“

Lauko ekranų tinklas „2go“ pristato naują lauko ekraną „Spaudos rūmai“, kuris jau greitai bus įrengtas itin intensyvaus eismo zonoje – LED lauko ekranas stovi Pilaitės pr. ir Sietyno g. sankirtoje. Moderni reklamos medija, aukščiausia kokybė ir didelė auditorija – tai, ko reikia efektyviai reklamai.

Naujas lauko ekranas Vilniuje „Pilaitės prospektas“

Lauko ekranų tinklą „2go“ papildo dar vienas, aukščiausios kokybės lauko ekranas Vilniuje – „Pilaitės prospektas“. Intensyvaus eismo sankryžoje, kur susikerta Pilaitės pr. ir Spaudos g., jau netrukus stovėsiantis LED lauko ekranas suteikia erdvę dėmesį patraukiančiai reklamai.

„2go“ lauko ekranų tinklas: ką siūlo reklama lauko ekranuose?

„2go“ lauko ekranų tinklas yra moderni reklamos platforma, sukurianti optimalias sąlygas pritraukti dėmesį, skleisti informaciją ir efektyviai pasiekti didelę auditoriją. Apie pusė šimto strategiškai išdėstytų lauko ekranų Lietuvoje ir Latvijoje suteikia galimybę pasiekti laukiamų reklamos rezultatų.

Naujas lauko ekranas reklamai Vilniuje - „Pašilaičiai“

Dar vienas, visiškai naujas LED lauko reklamos ekranas „Pašilaičiai“ Jūsų reklamai. Ekranas įrengtas itin judrioje Ukmergės ir Antano Vienažindžio gatvių sankirtoje, tad tikrai pasieksite savo auditoriją!

Naujas lauko ekranas reklamai Vilniuje - „Ukmergės“

LED lauko reklamos ekranų tinklą „2go“ papildė dar vienas naujas LED lauko reklamos ekranas „Ukmergės“. Ekranas įrengtas didelio intensyvumo zonoje – jame transliuojama reklama per savaitę vidutiniškai sulaukia net 503 000 kontaktų.

Naujos reklamos galimybės Kaune

Lauko ekranų tinklas „2go” pristato naujieną – jau netrukus galėsime pasiūlyti reklamos transliacijas dar viename, visiškai naujame LED ekrane, Kauno miesto centre! Tai Veiverių gatvės ir H. ir O. Minkovskių gatvių sankryžoje veiksiantis moderniausias reklamos transliacijų plotas Kauno mieste.

Kartu su Ukraina: „2go“ prisideda prie „Rotary“ ir „Lions“ klubų organizuojamos labdaros akcijos

Jau 8 mėnesius Ukrainoje vyksta rusijos invazija. Kilus karui, šalis nuolat niokojama, jos laisvės kovotojai ir kariai nuolat žūsta, o tiems, kurie išgyvena teikiama visokeriopa pagalba. Lietuvoje organizuojama išskirtinė paramos akcija: koks jos tikslas ir kodėl svarbu prisidėti?